Anasayfa

Beni Affet 1022.Bölüm Özeti (30 Eylül 2016 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1022.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Cüneyt’i çılgına çeviren olay ne?

Hasret’in, şikayeti üzerine Feride’nin bir gece gözaltında kalması Cüneyt’i deliye döndürür. Hasret istemese de Cüneyt’in öfkesine karşı koyamaz ve şikayetini geri çeker. Feride’yse eve döndükten sonra Osman’ın nasihatiyle bambaşka bir tavra bürünür. Sedat güya şirketle ilgili konuşmak için Osmanların yanına gelir ve büyük bir kavga çıkar.

Bahar ilaçlar yüzünden Demir’in etkisinden kurtulamasa da oğlu Yusuf’u aklından silemez. Bunu fark eden Demir, Bahar’ı uzaklara gitmeye ikna eder. Onur, Demir’in yasadışı ilaçlarını koyduğu deponun yerini öğrenir ve Demir’i bitirmek için çok büyük bir hamle yapar. Kader ise daha fazla dayanamaz ve Bahar’ı Yusuf’un yanına getirmek için ablasının yanına gider.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle