Anasayfa

Beni Affet 1021.Bölüm Özeti (29 Eylül 2016 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1021.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Hasret’in elindeki büyük koz ne?

Hasret’in Eylül’ün eski evine taşınmış olduğunu öğrenen Feride soluğu Cüneyt’le birlikte Hasret’in yanında alır. Tüm bu olanlara dayanamayan Feride, sonunda Hasret’e tokat atar ve Hasret’in eline büyük bir koz verir. Cüneyt ve Zühre’nin buna vereceği tepki ise merak konusudur. Kocası ve kaybettiği oğlu için intikam isteyen Yıldız ise gizlice Sedat’la görüşür ve ondan bir istekte bulunur.

Sevgi, Demir’in Bahar’a içirdiği ilacı tahlil ettirmek için hastaneye gider. Onur ise bu süreçte gizlice Sevgi’ye yardım eder. Şahin, Demir’in niyetini anlamak için Bahar’ın yanına gider ve ikilinin mutlu bir evliliği olduğuna kanaat getirir. Bahar ise Onur’un neden yanında olduğuna anlam veremez ve sorgulamaya devam eder.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle