Anasayfa

Beni Affet 1020.Bölüm Özeti (28 Eylül 2016 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1020.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Cüneyt ve Feride, eve dönmesi için Bahar’ı ikna edebilecek mi?

Cüneyt ve Feride, Bahar’ın yanına giderek onu Demir’den ayrılıp eve dönmesi konusunda ikna etmeye çalışır. Hasret kendini iyice acındırınca Zühre onu ve torununu eskiden Eylül ve Aziz’in kaldığı eve yerleştirir. Sedat ise Yıldız’a Ferman’ın katilleri ile ilgili ilgi çekici bir teklifte bulunur. Baş başa gittikleri yemekten dönen Cüneyt ve Feride, evde Sedat’ı görünce çılgına dönerler.

Kendini herkese Bulut diye tanıtan Onur, Bahar’ın kendine karşı soğuk davrandığını görünce onunla yeni bir başlangıç yapmak ister. Bahar’ın vereceği yanıt merak konusudur. Sevgi ve Şahin, Onur’un bıraktığı notu bulur. Onur ise tüm bunlara karşın onların Demir’e karşı dostça davranmalarına bir anlam veremez. Oysa Sevgi, Demir’i alt edebilmek için kendince başka planlar yapmaktadır.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle