Anasayfa

Beni Affet 1012.Bölüm -Sezon Finali- Özeti (1 Temmuz 2016 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1012.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Bahar’ın gücü Kemal’i kurtarmaya yetecek mi?

Yaralı haldeki Kemal, Demir’e karşı koymak için tüm gücüyle direnir. Bahar, Kemal’in yurt dışına gitmediğini ve başının belada olduğunu öğrenir ve hemen sevdiği adamı kurtarmak için yola çıkar. Demir’in beklenmeyen hamlesine karşın, Bahar’ın gücü Kemal’i kurtarmaya yetecek midir? Sevgi’nin beyin kanaması geçirdiği anlaşılır ve acilen ameliyata alınır. Aile endişeli bir bekleme sürecine girer.

Feride, polise şimdiye kadar Sedat’la olan tüm gerçekleri anlatınca tutuklanır. Cüneyt, sevdiği kadını kaybetmemek için elinden geleni yapar. Solmaz yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için hapse yollanır. Sedat, kendini polise ihbar eden kişinin Cüneyt olduğunu öğrenir. Ünal, Kozanların evine gelir ve ailenin üzerine kurşun yağdırır.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle