Anasayfa

Beni Affet 1011.Bölüm Özeti (30 Haziran 2016 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1011.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride, her şeyi göze alıp karakola gidecek mi?

Nazire’nin yardımıyla evden kaçan Feride, her şeyi göze alıp karakola gider. Suat’ın silahından çıkan kurşunla yaralanan Solmaz, Suat’ın tüm gerçekleri anlatmasıyla iyice köşeye sıkışır. Ortaya çıkan gerçeklerle yetinmeyen Cüneyt, Hasret’in de bu işlerle bir ilgisi olup olmadığını irdeler. Alacağı cevap merak konusudur. Sedat, kendisini ihbar eden kişinin Cüneyt olduğunu ispatlamaya çok yaklaşır.

Gülsüm, Kemal’e Demir ve Tekin’in yaptığı tüm kötülükleri anlatır. Kemal yanına Gülsüm’ü de alarak polise gidecekken karşısında Demir’i bulur. Demir’in atacağı şok edici adım merak konusudur. Bahar, Umut ve Elif’in nikah gününde ailesine destek olur. Ancak Sevgi’nin birden bire rahatsızlanıp bayılmasıyla tüm aile sarsılır.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle