Anasayfa

Beni Affet 101.Bölüm Özeti (5 Mart 2012 Pazartesi / Star Tv)

Photobucket

 

101.Bölüm Özeti

Nazire ve Berat Baharların evinde yaşamaya başlamıştır. İki aile bütün imkânlarını bir araya getirerek zorlukların üstesinden gelmeye çalışırlar. Berat’ı kirli işlerine bulaştırmak konusunda ısrar eden Kubilay’ın hedefi Berat’ın canından çok sevdiği Bahar’dır. Kubilay’ın tehdit aracı olarak kull…andığı Bahar’ı başına gelecek fena olaydan Kemal kurtarır. Berat ise Kubilay’ın yapabileceklerinden korktuğu için onunla çalışmaya razı olur.

Öte yandan Berat’tan hamile olan Handan Kemal’i evliliğe ikna etmek için karnındaki bebeği Kemal’inmiş gibi göstermeye kararlıdır.

Oktay Feride’ye deli divane aşık olmuştur. Feride ise niyetini bilmediği Oktay’ın sonu gelmez takiplerinden huzursuzdur. Oktay’ın Feride’yi görür görmez tutulmasının ardındaki gerçek nedir? Feride’yi nasıl bir teklif beklemektedir?

Diğer yandan Eylül çıktığı sahte yolculuğa son vermiştir. Eylül’ün Cüneyt’le evlenebilmek için Kozanlara ailesiyle ilgili söylediği yalanlarına bir yenisi daha eklenir. Eylül başına büyük olaylar açan annesi olarak tanıttığı kadınla ilgili nasıl bir açıklama yapacaktır?

İstediğiniz her konuda görüş ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz yepyeni bir platform var artık. BayYorum.com da istediğiniz her konuda  ister konu açın, ister yorumlarınızı, görüşlerinizi paylaşın..tıklayın..

 Beni affet Feride (Şeyma Korkmaz) Fotoğrafları

 

, , , , , ,

5 Responses to Beni Affet 101.Bölüm Özeti (5 Mart 2012 Pazartesi / Star Tv)

 1. edanur 03 Mart 2012 at 10:37 #

  ferideyle cuneyt cok asiklar

 2. Gizem 04 Mart 2012 at 21:13 #

  102. bölüm özeti de yayınlansa keşke hep bu siteden bakıyorum

 3. zmt 04 Mart 2012 at 23:18 #

  ya cok güzel bi dizi…lütfen adam gibi deavm ettirin..schowdaydi ne güzel simdi stara gecti oda güzel.ama diziyi ordan oraya alipta seyirciyi biktirmayin lütfen,bence stara cok yakismis, lütfen orda kalsin.ben cok seviyorum..feride ile cüneyte bayiliroum, bahar ile kemalide cok seviyorum ama artik lütfen kemal gercekleri ögrensin…dizi cok güzel gidiyor.yapimcinin, yönetmenin ve bütün emegi gecen arkadaslarin elline, yüregine saglik….

 4. duygu 05 Mart 2012 at 01:35 #

  bence dizi mükemmel ama sanki biara daha heycanlıydı yanlış anlaşılmasın ben bayıla bayıla izliyorum ama şuan ne olucağnı kestirebiliyorum sanki bölümlerde yani yerimden kalkabiliyorum olacak blli diye.yeni kan lazım ama feride çephesinden değil feride okadar safkı eylülün bişeyleri çıkmalı..bide tek sezon süreceğine dair duyumlar aldım doğrumu acaba.umarım doğru değildir…

 5. Buket 05 Mart 2012 at 20:46 #

  Bence Feride aklanana kadar Cüneyt ve Feridenin bir araya gelmesi mümkün değil.Ne olursa olsun Cüneyt hala ailesine ve Eylüle inanıyor.Feridenin onu Selimle aldattığını düşünmesi bile yeniden beraber olmalarını imkansız kılıyor.Bahar ve Kemale gelince çok çok yakışıyorlar umarım yeniden birlikte olurlarZaten onlar biraraya gelmezse izleyen çok az kişi kalır.Kader Handanın oyunlarını Kemale anlatır ve Kemal de Bahara döner umarım.Zaten Handanın Kemali sevdiği yok,Baharı kendinden çok aşağı görüyor ve onun gibi bir kıza Kemali kaptırmamak için mücadele veriyor.Var mıdır kaybetmeye bu kadar takıntılı insanlar?

Yorum Ekle