Anasayfa

Beni Affet 1002.Bölüm Özeti (17 Haziran 2016 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1001.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Bahar’ın, Kemal’i ikna etmeye gücü yetecek midir?

Otel görevlisi konuşunca Kemal suçsuz olduğu halde Faruk’un katil zanlısı olarak aranır. Polisin cinayet günü kullanılan silahı bulmasının ardından; Osman, Bahar ve Kemal’e hemen kaçmalarını söyler. Bahar’ın Kemal’i ikna etmeye gücü yetecek midir? Kader, Neriman’ın gizlice zehir koyduğu çayı içer ve sancılanır. Umut reklam filmi sayesinde meşhur olunca Elif kıskançlık krizi geçirir.

Feride ve Cüneyt, Ahmet’in evinde Solmaz’la olan bağlantısını çözmek için araştırma yapar, bir ipucu bulurlar. Yaşadıklarından bıkan Feride, Cüneyt’le dertleşir. Cüneyt’in beklenmeyen hamlesiyle ikili oldukça yakınlaşırlar. Murat, Ünal’ı saklandığı yerde bulur. Murat’ın öfkesine mağlup olup, çılgınca bir hareket yapıp yapmayacağı merak konusudur.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 85_zpsvrermgmq.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle