08 February 2016

Aşkın Bedeli 93.Bölüm Özeti (24 Ocak 2014 Perşembe / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

93.Bölüm Özeti

Birbirlerine kavuşmuşken yine ayrılmak zorunda kalan Ender ve Veda, çifti zor bir sınav vermektedir. Ender adam yaralamak suçundan gözaltına alınmıştır. Kendisini suçlu hisseden Cem, Ender lehine ifade verse bile, polis Ender’in üzerine gitmektedir. Veda ise, Ender’in, Cem’in babası olduğu gerçeğini bilmeye hakkı olduğunu söyleyerek Cem’i büyük bir kararsızlığın pençesinde bırakır.

Poyraz bir yandan Ender’i kurtarmak için gerekli işleri yürütürken diğer yandan da Veda’yı sakinleştirmeye çalışır. Poyraz, Ender hakkındaki gelişmeleri anlatmak için geldiği Hayriye’nin evinde Alper’le karşılaşır ve büyük bir gerginlik yaşanır. Poyraz’a yakın davranan Zeynep, ondan alacağı haberle çok mutlu olur.

Betül, Ender’i hapisten kurtarıp Cem’i suçlamanın yollarını ararken, Dicle’yi de idare etmeye çalışır. Dicle alacağı para karşılığında Betül ile olan bütün ilişkisini kesmeyi düşünürken, Ferhat’ın Dicle hakkındaki şüpheleri artmaktadır.

Taner’in tek derdi ise Selen’e ulaşarak ona yaptığının bedelini ödetmektir. Canan’ı, Selen’i bulmak konusunda ikna etmekte zorlanan Taner’in yapacağı büyük sürpriz Canan’ın bütün dengelerini alt üst edecektir.

Zeynep Aydemir (Selen) Biyografisi için tıklayın…

Deniz Bolışık (Zeynep) Biyografisi için tıklayın…

Arda Öziri (Poyraz) Biyografisi için tıklayın…

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

loading...

Yorumlarınızı Paylaşın

*