06 February 2016

Aşkın Bedeli 80.Bölüm Özeti (6 Ocak 2014 Pazartesi / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

80.Bölüm Özeti

Alper’in gönderdiği çiçeklerle Poyraz’ın gözünde iyice küçülen Zeynep oldukça üzgündür. Zeynep, Gülten’in yardımlarıyla Hayriye’ye elbise hediye eder. Selen’i neşelendirmek için yeni elbisesiyle manken taklidi yaparken Hayriye’yi gören Canan merdivenden düşer. Ne yapacağını şaşıran Hayriye Selen’in de yönlendirmesiyle Alper’i eve çağırır. Her şeyden habersiz olarak eve gelen Zeynep telaşla Alper’i göndermeye çalışırken, Poyraz gelir ve evde kıyamet kopar. Yaşadığı olayların üzüntüsüne dayanamayan Zeynep çocuğunu düşürme tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Ender; Betül’ün ısrarı nedeniyle onunla buluştuğunu anlatabilmek için Veda’yı arasa da, Cem’i kaybetmek istemeyen Veda bir daha görüşmek istemediğini söyler. Bunun üzerine Cem’in yanına giden Ender, yaşadıklarını ve yapmak istediklerini Cem’e anlatır. Cem sinirlense de, babası olduğu için üzerine gidememektedir.

Betül ise yaşadıklarından memnun, Dicle’ye hediye olarak kendi eskilerini vermeye gider. Bu duruma çok kızan Dicle, herkesin içinde bağırmaya başlar. Neye uğradığını şaşıran Betül bir kez daha Dicle tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Dicle bir yandan Betül’le işbirliği yaparken diğer yandan da Özge ile uğraşmaktadır. Dicle’nin dolduruşuna gelen Cem, Özge ile kavga eder. Cem ve Özge’nin arasını açmaktan memnun olan Dicle, Ferhat’la çıkacağı yemekte, ona olan aşkını bir kez daha anlayacaktır.

Zeynep Aydemir (Selen) Biyografisi için tıklayın…

Deniz Bolışık (Zeynep) Biyografisi için tıklayın…

Arda Öziri (Poyraz) Biyografisi için tıklayın…

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

loading...

Geri Bildirimler

  1. […] Aşkın Bedeli 80.Bölüm Özeti için tıklayın… […]

  2. […] Aşkın Bedeli 80.Bölüm Özeti için tıklayın… […]

Yorumlarınızı Paylaşın

*