12 February 2016

Aşkın Bedeli 72.Bölüm Özeti (24 Aralık 2013 Salı / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

72.Bölüm Özeti

Hamile olduğunu öğrenen Zeynep karışık duygular içindedir. Poyraz’a hamile olduğunu söylemeye isteyen Zeynep’e Alper ve Gülten karşı çıksa da genç kadın kararlıdır. Günün sonunda Poyraz öğrendikleri karşısında büyük bir şok yaşar.

Selen’in Poyraz’a karşı olan duyguları giderek yoğunlaşmaktadır. Taner’den uzaklaşsa da bunu Taner’den gizlemektedir. Selen bir yandan duygusal gelgitler yaşarken bir yandan da Zeynep ve Poyraz’ı birbirinden uzaklaştırmak için Alper’e işbirliği teklif eder.

Cem ve Veda, Hayriye ile Ferhat’ı barıştırmanın yollarını ararlar. Cem Ferhat’ı ikna etmek için konuşmaya gider. Betül’ün sıkıştırdığı Dicle de eve dönmeyi istemektedir. Falat Ferhat ve Hayriye arasındaki gerilim devam etmektedir.

Zeynep Aydemir (Selen) Biyografisi için tıklayın…

Deniz Bolışık (Zeynep) Biyografisi için tıklayın…

Arda Öziri (Poyraz) Biyografisi için tıklayın…

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

loading...

Yorumlar

  1. merve says:

    süper çok güzel hiç bir bölümünü kaçırmıyorum.izleyemediğim bölümleri İnternet’ten izliyorum.aşkın bedeli çok hoşuma gidiyor.aşkın bedeli hiç bitmesin çünkü çok süper ama çok süper.çok başarılısınız.başarılarınızın hiç bitmemesini dilerim.

  2. merve says:

    aşkın bedeli hiç bitmesin çünkü çok süper ama çok süper.çok başarılısınız.başarılarınızın hiç bitmemesini dilerim.

Yorumlarınızı Paylaşın

*