07 February 2016

Aşkın Bedeli 67.Bölüm Özeti (17 Aralık 2013 Salı / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

67.Bölüm Özeti

Poyraz, Zeynep’in evden ayrılmasını istemektedir.Ne yapacağını şaşıran Gülten çareler aramaya başlar. Poyraz’ı ikna etmesi için Selen’i tehdit eden Zeynep, her şeyi Taner’e anlatacağını söyler. Selen, Poyraz’la konuşsa da sonucu değiştirmek hiç kolay olmayacaktır.

Poyraz Zeynep’in gitmesinin ardından, Hayriye’yi eve döndürmek için yanına gider. Hayriye’nin geri dönüşüyle ilgili olarak Veda’yla da konuşan Poyraz’ı acı bir sürpriz beklemektedir.

Zeynep’in evden gitmesine sevinen Selen, kendisinden ayrılmak isteyen Poyraz’ı engellemek için şeytani planlar yapar. Selen diğer yandan da Taner’e olan uzak tavrını sürdürmekte, Taner’in öfkesini üzerine çekmektedir.

Ender’den parayı alan Betül boşanmamak için ayak direse de Ender’in kararlı tutumu karşısında durmakta zorlanır.

Zeynep Aydemir (Selen) Biyografisi için tıklayın…

Deniz Bolışık (Zeynep) Biyografisi için tıklayın…

Arda Öziri (Poyraz) Biyografisi için tıklayın…

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

loading...

Yorumlar

  1. Aynur says:

    Gulten Selene sert tepki vermeli.Sonucda Poyrazin esi o deyil ki.Ne var ki,Poyrazdan bosanmaq istemiyor.Neden kimse olmayanda annesi Sedefe Zeyneb soyluyo? Dizi gerkeclere uyqun olsa daha cok izlenir

Yorumlarınızı Paylaşın

*