13 February 2016

Aşkın Bedeli 66.Bölüm Özeti (16 Aralık 2013 Pazartesi / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Özeti

Zeynep’in kendisine karşı duygularının farkında olan Poyraz, Zeynep’in ona uzak davranmasının arkasında başka sebepler olabileceğini düşünür. Bunun için harekete geçen Poyraz, bütün sorunlarını çözecek, çok önemli bir karar alır. Zeynep de bu sırada Poyraz’la konuşmak üzere hazırlık yapmaktadır.

Özge ile arası kötü olan Dicle, Hayriye ve Veda’nın gönlünü kazanma peşindedir. Bir yandan Veda’yı Mümtaz’a karşı zor duruma düşürmek isteyen Betül’e yardım ederken, bir yandan da Ferhat’la olan birlikteliği Hayriye’nin karşı çıkışlarına rağmen devam etmektedir. Veda ise Ender’e her şeyi açıklama kararındadır.

Gülten’in yönlendirmesiyle Taner’i ele vermeyi kabul eden Selen, diğer taraftan Zeynep’i Poyraz’dan uzak durması için tehdit etmektedir. Bunun için Alper’e işbirliği teklif eden Selen, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır.

Zeynep Aydemir (Selen) Biyografisi için tıklayın…

Deniz Bolışık (Zeynep) Biyografisi için tıklayın…

Arda Öziri (Poyraz) Biyografisi için tıklayın…

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

loading...

Yorumlarınızı Paylaşın

*