09 February 2016

Aşkın Bedeli 50.Bölüm Özeti (22 Kasım 2013 Cuma / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

50.Bölüm Özeti

Sedef’i bulma umuduyla geldiği depoda Taner’e yakalanan Gülten, bir an olsun kızını görmeyi başarmıştır. Taner ise Gülten’in; yaptıkları plana inanmasıyla, büyük bir koz elde etmiştir. Çaresizce Taner’in söylediklerini kabul eden Gülten’e, Selen de eziyetlerini sürdürmektedir.

Gecekondu ahalisi, Alper’in moralini yerine getirmek için ufak bir mangal partisi düzenleyecektir. Zeynep için Alper’le kavga eden Özge ise dayısının durumunu Zeynep’e anlatmanın yollarını aramaktadır. Alper’in Zeynep’i tekrar kaybetmemek için göze aldıkları, Zeynep’in üzerinde tekrar eve dönmesi için yoğun bir baskı yaratır.

Betül’le Ender arasındaki kavga giderek büyümektedir. Boşanmak isteyen Ender’in karşısında hiç beklenmedik kararlıklık duran Betül, Haznedar soyadını bırakmak istememektedir. Betül’e ulaşan acı bir haber ise tüm bunların üzerine tuz biber olur.

Poyraz ise Taner hakkındaki araştırmalarınıiyiden iyiye artırmaktadır. Elde ettiği şüpheli bilgiler; Poyraz’ı büyük bir karşılaşmanın eşiğine getirir.

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

loading...

Yorumlarınızı Paylaşın

*