05 February 2016

Aşkın Bedeli 140.Bölüm Özeti (31 Mart 2014 Pazartesi / Star Tv)

Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Aşkın Bedeli ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Özeti

İntihar eden Gülsüm’ün durumu kritiktir. Kendini suçlayan Ferhat ise oldukça kötü durumda, Dicle ise ne yapacağını bilememektedir. Havva’nın işten çıkarıldığını öğrenen Betül ona yardım etmeye çalışır. Gülnara’ya kötü bir tuzak kuran Burmalı Asiye amacına ulaşacak gibi görünmektedir. Acaba Sedef Gülnara’yı kurtarabilecek midir?

Poyraz’ın aklında Sedef olsa da, Nil’le evlenmeye karar verir ve yüzük almaya kuyumcuya gider. Poyraz’ın peşine düşen Yaman ona ulaşabilecek midir? Cem yaptığı hataların farkına varmaya başlamış ve Özge ile arasını düzeltmeye çalışmaktadır. Ender ve Veda’ya her şeyi anlatmaya karar veren Cem bunu yapabilecek midir?

Zeynep Aydemir (Selen) Biyografisi için tıklayın…

Deniz Bolışık (Zeynep) Biyografisi için tıklayın…

Arda Öziri (Poyraz) Biyografisi için tıklayın…

yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

loading...

Yorumlar

  1. Mezahir says:

    Kardesim yeter ya. Sedefi ogluna kovusdurn. Yeter Sedefe zulum etdiyiniz. O … karini serialdan redd edin getsin. Poyraz yeter ya Sedefi axtar. Nili uzaqlasdirin nece ki Seleni uzaqlasdirdiniz

Yorumlarınızı Paylaşın

*