Anasayfa

Adını Sen Koy 33.Bölüm Özeti (2 Kasım 2016 Çarşamba / TRT1)

Adını Sen Koy Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Adını Sen Koy ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 photo 1_zpsvbnfgv7b.jpg

 

Adını Sen Koy 33.Bölüm Özeti

Ömer, Ayşe’nin çalışma odasında uyuduğunu yakalaması üzerine ev halkına karşı oynadıkları aşk oyununda daha dikkatli olma kararı almış ve artık yatak odasında kalmaya karar vermiştir. Zehra ve Ömer Ayşe’nin geceyi ilk defa aynı odada geçirecek olmanın gerilimindedir. Mecburi evlilik oyunuyla yumuşayan hava, Ömer’in Zehra’nın evde olmadığını öğrenmesiyle bir anda gerilir. Ömer yeni bir şok yaşar. Zehra’ya nerede olduğunun hesabını sorar ama istediği cevabı alamaz. Çünkü Zehra Ayşe’ye söz vermiştir. Ömer, Zehra’nın her fırsatta iş çevirdiğine bir kere daha ikna olmuş ve Zehra’yı gözünün önünden ayırmaması gerektiğini düşünmektedir. Zehra ise dergilerle birlikte kaybolan sözleşmenin peşindedir ama bilmediği şey Nazan’ında ne olduğunu bilmese de Zehra’nın kaybettiği şeyin peşinde olduğudur. Nazan’ın sözleşmeyi bulmasıysa an meselesidir.

Hazal Subaşı (Zehra) Biyografisi için tıklayın

Erkan Meriç (Ömer) Biyografisi için tıklayın

Yapım: Birsel Film

Yapımcı: Sevgi Birsel

Yönetmenler: Atilla Cengiz / Irmak Çengel

Proje Tasarım & Hikâye: Nazmiye Yılmaz

Senaryo: Başak Yazı Odası

Oyuncular: (Ömer) Erkan Meriç, (Zehra) Hazal Subaşı, (Alev) Ezgi Baram, (Ayşe) Elif Sultan Taş, (Mehtap) Gözde Gürkan, (Müzeyyen) Fatma Karanfil, (Salim) Ali Çoban, (Sevim) Nur Saçbüker, (Nihat) Aykut İğdeli, (Ökkeş) Atilla Pakdemir, (Yener) Musab Ekici, (Leyla) Berna Üçkaleler, (Demir) Umut Aksoy, (Yasemin) Yaprak Durmaz, (Koray) Erman Aksoy, (Hediye) Derya Kurtuluş, (Nazan) Hande Özdemir, (Asya) Hazel Minel Aynalı

Dizinin Konusu: “Aşık ruh karanlık ve soğuk iklimde yaşar. Isı da ışık da hep bir adım ötede, sevdiğinin ellerindedir. Aşk birbirlerine doğru sürüklenen iki kalbin bir türlü birleşememesi, yaklaşmaya çalışırken uzağa, hep uzağa düşmesidir…”

Karakterleri gece ile gündüz kadar farklı, dünyaları siyahla beyaz kadar ayrı iki gencin ÖMER ve ZEHRA’nın hikâyesi de imkânsız bir iklimde yeşerecektir. Gösterdikleri büyük dirence ve tüm olmazlara rağmen…

Ömer altı aylık ömrü kalan kardeşinin mutluluğu için hiç beklemediği anda mecburi bir oyunun içinde bulur kendini… Bambaşka bir dünyadan gelen Zehra ile evlenmek zorundadır. Altı aylık sözleşmeli, formalite bir evlilik yapacak, bunun için Zehra’ya istediği parayı ödeyecek, onun altı ayını satın alacaktır.

Üniversiteyi bitirdikten sonra aile şirketinin başına geçerek hızla ilerleyen ve kısa sürede holding sahibi olan Ömer’in, bu yükselişinin karakterini de etkiliyor. Bu değişim, Ömer’in, hayatı başarıya endeksli bir güç oyunu olarak görmesine ve dünyayı maddi düzeyde algılamasına sebep oluyor. Artık duygulara ve kadınlara yer olmayan hayatında annesinin, babasını ve kendilerini başka bir erkek için terk etmiş olması, Ömer’in kadınlarla ilişkisinin de belirleyicisi oluyor. Masumiyetin ve saflığın temsilcisi olarak gördüğü Ayşe dışında bütün kadınların çıkarcı, güvenilmez hatta tehlikeli olduğunu düşünüyor.
Ayşe ise abisinin yok saydığı kalbinin biri için heyecanla atmasını, abisinin aşık olmasını, evlenip kendisi gibi mutlu bir yuva kurmasını istemekte, bunun için çırpınmaktadır. Genç yaşında aşık olduğu Nihat’la evlenen Ayşe, kocasını deliler gibi sevmekte ve yaşadığı mutluluğu abisinin de yaşamasını istemektedir. Günlerinin sayılı olduğunu bilmeyen Ayşe için Ömer’in evliliği en önemli mesele haline gelmiştir.

Adını Sen Koy yeni bölümleriyle hafta içi hergün Trt 1’de…

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle