Anasayfa

Siyah Beyaz Aşk 31. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs 2018 Pazartesi / Kanal D)

Siyah Beyaz Aşk 31. Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Siyah Beyaz Aşk ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Yapım: D Productions

Yapımcı: Lale Eren, Ayşe E. Durmaz

Drama Koordinatörü: Emel Sakarya Aksoy

Yönetmen: Emir Khalilzadeh

Uygulayıcı Yapımcı: Ebru Sakal

Senaryo: Erkan Birgören

Genel Hikaye: Eylem Canpolat, Sema Ergenekon

Müzik: Yıldıray Gürgen

Görüntü Yönetmeni: Serdar Ünlütürk

Sanat Yönetmeni: Murat Güney

Oyuncular: İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay(Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan(Cem), Sinem Ünsal(Gülsüm) ve Kadriye Kenter (Handan) ve Turgay Kantürk (Şahin)

Siyah beyaz ask

Dizinin Konusu: Erkeğin kararmış kalbine, çiçek açtırmaya yemin etmiş bir kadın düşer. Can alan el, hayat veren elle buluşur. Aşk en olmazı oldurur. Çünkü aşk bütün kötülükleri temize çeker, değiştirir, iyileştirir!

Ferhat, peşine düştüğü adamı yaşatmak için bir doktora ihtiyaç duyar. Kendini insanları iyileştirmeye adamış olan doktor Aslı ile yolları bu sebeple kesişir. Hayatta asla yan yana gelemeyecek, siyahla beyaz kadar zıt iki insan. Aslı, zorla alıkonulduğu çiftlikte baskı altında yaralı bir adama hayat vermeye çalışırken görmemesi gereken bir şey görür. İyilik meleği sandığı, Ferhat’ın dayısı Namık’ın aslında bir katil olduğuna tanık olur. Artık Aslı’nın yaşaması imkansızdır. Namık tarafından ölüm fermanı imzalanır. Ferhat tam Aslı’yı öldüreceği sırada ona yaşaması için bir şans tanır. Tek bir şartla… Aslı’nın hayatını değiştirecek bir şartla. Bu “şart” hem Aslı’nın hem de Ferhat’ın hayatını kökünden değiştirecektir.

Siyah Beyaz Aşk yeni bölümleriyle her Pazartesi akşamı Kanal D’de.

, , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle