Kiralık Aşk 27.Bölüm 2.Fragmanı (25 Aralık 2015 Cuma / Star Tv)

Kiralık Aşk 27.Bölüm 2.Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Kiralık Aşk ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Kiralık Aşk 27.Bölüm Özeti için tıklayın

Barış Arduç (Ömer) Biyografisi için tıklayın

Elçin Sangu (Defne) Biyografisi için tıklayın

Yapımcı: Ortaks Yapım

Senaryo: Meriç Acemi

Yönetmen: Metin Balekoğlu

Oyuncular: Elçin Sangu (Defne) Barış Arduç (Ömer), Salih Bademci (Sinan), Sinem Öztürk (Yasemin), Levent Ülgen (Necmi), Nergis Kumbasar (Neriman), Ferdi Merter (Hulusi), Hikmet Körmükçü ( Türkan), Kerem Fırtına ( İsmail), Melisa Giz Cengiz ( Esra), Sanem Yeles( Nihan),Onur Büyüktopçu (Koray), Osman Akça (Serdar),Ender Sakallı (Vedat),Hande Ağaoğlu(Mine),İsmail Karagöz (Şükrü)

Dizinin Konusu: Abisi yüzünden başı derde giren Defne, borç batağına saplanır ve çaresiz kalır. Tam da ne yapacağını bilemez haldeyken, bir mucize kapısını çalar: Entrikalar kraliçesi Neriman ve kocası Necmi yeğenleri Ömer ile yakınlaşıp kendisine aşık etmesi için bir kız aramaktadır. Amaçları Ömer’i evlendirip, karşılığında Necmi’ nin babası Hulusi Bey’ in vaat ettiği köşke konmaktır. Neriman, Defne’ yi bulur ve onu Ömer için hazırlayıp, bildiği herşeyi öğretecektir.

Ömer, çok etkileyici fakat bir o kadar da zor bir adamdır. Defne, bu görevin altından kalkabilecek midir? Defne hala başına gelen bu mucizeye inanamaktadır. Oysa aşk mucizenin ta kendisidir.

Kiralık Aşk yeni bölümleriyle her Cuma akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

One Response to Kiralık Aşk 27.Bölüm 2.Fragmanı (25 Aralık 2015 Cuma / Star Tv)

  1. Nur Kunt 22 Aralık 2015 at 11:17 #

    Kiralık aşk ilk günden beri çok severek izliyoruz ve cuma gününü iple çekiyoruz.ancak 26. Bölüm çok zevksiz,abartılı hareketlerle dolu ve çok sıkıcıydı.Sinan rolü inanılmaz şımarık ve abartılı,Defnede de aynı Sinan gibi çok abartılı tepkiler,eski doğal ve sempatik davranışlar gitmiş,yerini iticilik almıştı.Eğer diziye konu bulamadıklarından uzatmak için saçmalayacaklarsa,bizler diziyi izlemeyi bırakırız.Acaba,senaristi mi değişti?Neredeyse tek izlediğimiz diziyi lütfen bozmayın,konu bulamıyorsanız da tadında bitirin ve aklımızda güzel kalsın.

Yorum Ekle