26 July 2016

Karagül 38.Bölüm Fragmanı (21 Mart 2014 Cuma / Fox Tv)

38.Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Karagül ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Mert Yazıcıoğlu (Baran) Biyografisi için tıklayın…

Ayça Ayşin Turan (Ada) Biyografisi için tıklayın…

İlayda Çevik (Maya) Biyografisi için tıklayın…

Burak Çelik (Serdar) Biyografisi için tıklayın…

Karagül 38.Bölüm Özeti için tıklayın…

Uzun zamandır çekimleri süren ve daha sonra kadro değişkliğine gidilen isimli dizinin çekimleri Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde devam ediyor. Kadroya Şebnem Bozoklu’nun yerine Ece Uslu dahil oldu. Bir Zamanlar Osmanlı dizisinden sonra ünlü yıldız Özcan Deniz’de dizinin kadrosuna katıldı.

Dizi, adını Şanlıurfa’da yetişen isimli bir çiçeketen alıyor. Karadayı dizisinin senaristleri Eylem Canpolat ve Sema Ergenekon’un yazdığı dizisinde Ece Uslu, Yavuz Bingöl, Şerif Sezer, Özlem Conker ve Özcan Deniz gibi ünlü oyuncular rol alıyorlar.

“Geri gelmen için o kadar dua ettim ki, bunun bir kabus olması için… Babam öldüğünde bile bu kadar korkmamıştım! Ne olur bir başıma bırakma beni! Lütfen geri dön Murat , bizi yalnız bırakma!”

Elleri yalısının bahçesindeki topraktan başka toprağa değmemiş bir kadın ve bu kadını bir yalanı yaşamaya mahkum etmiş bir adam. Ve kadın en ummadığı anda gerçeklerle birbaşına kalır.

Şimdi hayat onu, kaybettikleri için savaşa davet ediyor . Hayat, onu çocukları için ayakta durmaya ve uzak diyarlarda yeniden doğmaya çağırıyor.

İmkansıza inat yaşayan, başka topraklarda yeniden doğan kadınların hikayesi…

her Cuma akşamı Fox Tv’de…

loading...

Yorumlarınızı Paylaşın

*