Cesur ve Güzel 31. Bölüm Fragmanı (15 Haziran 2017 Perşembe / Star Tv)

Cesur ve Güzel 31. Bölüm Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Cesur ve Güzel ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Cesur ve Güzel 2.Bölüm Özeti için tıklayın

Yapım: Ay Yapım

Yönetmen: Ali Bilgin

Senarist: Ece Yörenç

Müzik: Toygar Işıklı

Oyuncular: Kıvanç Tatlıtuğ (Cesur), Tuba Büyüküstün (Sühan), Tamer Levent (Tahsin Korludağ), Erkan Avcı (Korhan Korludağ), Serkan Altunorak (Bülent), Sezin Akbaşoğulları (Cahide Korludağ), Nihan Büyükağaç (Adalet), Fırat Altunmeşe (Kemal), Irmak Örnek (Şirin), Okday Korunan (Salih), Gözde Türkpençe (Banu), Işıl Dayıoğlu (Reyhan), Zeynep Kızıltan (Hülya), Cansu Türedi (Necla), Devrim Yakut (Mihriban)

6

Dizinin Konusu: Bir gün Cesur adında yakışıklı ve gizemli bir adam, sakin ve huzurlu bir kasaba olarak bilinen Korludağ’ın ortasına bomba gibi düşer. Daha ilk adımını attığında karşısına güzeller güzeli Sühan çıkar. Bu sıradışı karşılaşmadan sonra aralarında karşı koyamadıkları bir çekim oluşur. Ama bilmedikleri bir şey vardır. Bu iki gencin mutluluk hayali geçmişten beri düşman olan ailelerinin karşı çıkmasıyla imkansız bir aşka dönüşür.

Cesur ve Güzel yeni bölümleriyle her Perşembe akşamı Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle