Anasayfa

Beni Affet 190.Bölüm Sezon Finali Fragmanı (6 Temmuz 2012 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 190.Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 190.Bölüm Sezon Finali Özeti için tıklayın…

“Beni Affet”. Titiz bir kast çalışması yapılan ve 300 kişi arasından seçilen oyuncu kadrosunda Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban; Gamze İğdiroğlu; Ceren Yalazoğlu, İlkay Kayku, Kerem Poyraz Kayaalp; Elif Şanlı; Ötüken Hürmüzlü; Zeynep Yasa gibi hepsi tiyatro kökenli isimlerin yer aldığı, çekimleri Ankara’da gerçekleşen dizinin yapımcılığını Focus Film üstleniyor.

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

, , , , , ,

3 Responses to Beni Affet 190.Bölüm Sezon Finali Fragmanı (6 Temmuz 2012 Cuma / Star Tv)

  1. h 22 Ağustos 2012 at 18:35 #

    Beni Affet Yeni Bolum Hacat Basliycak Ben o Kununu Isdiyorum Star Tv basliyor mu.Film Gorsuruz arkadaslar

  2. zeynep 06 Temmuz 2012 at 13:21 #

    beni affet çok güzel bir dizi bu çok severek izliyorum çok da iyi gidiyor keşke hiç bitmesin bu dizi çok beyenerek izliyorum muhteşem gidiyor çok güzel bir sezon finali olacak çok heycanla bekliyorum

Trackbacks/Pingbacks

  1. Beni Affet 190.Bölüm Sezon Finali Özeti (6 Temmuz 2012 Cuma / Star Tv) - 05 Temmuz 2012

    […] Beni Affet 190.Bölüm Sezon Finali Fragmanı için tıklayın… […]

Yorum Ekle