2013 Yılında Türkiye Sinemalarında En Çok İzlenen 50 Yabancı Film

Yabancı Filmler Seyirci Sayıları

 

SıraFilm AdıVizyon TarihiToplam Seyirci
1Hızlı ve Öfkeli 624.5.20131.180.105
2Şirinler 21.8.20131.115.117
3Hobbit: Smaug’un Çorak Toprakları13.12.2013972.915
4Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak22.11.2013858.475
5Dünya Savaşı Z21.6.2013757.886
6Iron Man 33.5.2013716.817
7Çılgın Hırsız 24.10.2013689.923
8Thor: Karanlık Dünya1.11.2013615.195
9Wolverine26.7.2013455.929
10Efsane Beşli11.1.2013432.260
11The Hangover 3: Felekten Bir Gece31.5.2013421.424
12Uçaklar23.8.2013398.245
13Yerçekimi11.10.2013395.872
14Oblivion12.4.2013390.380
15Sevimli Canavarlar Üniversitesi21.6.2013361.053
16Riddick4.10.2013332.961
17Man of Steel14.6.2013314.007
18Maskeli Süvari5.7.2013307.069
19Pi’nin Yaşamı28.12.2012302.543
20Elysium: Yeni Cennet9.8.2013293.355
21Hansel ve Gretel: Cadı Avcıları1.2.2013285.957
22G.I. Joe: Misilleme29.3.2013280.927
23Crood’lar12.4.2013255.824
24Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün15.2.2013226.287
25Kahraman Maymun25.1.2013222.289
26Dünya – Yeni Bir Başlangıç28.6.2013199.760
27Percy Jackson: Canavarlar Denizi16.8.2013199.340
28Oyunbozan Ralph15.2.2013187.489
29Sihirbazlar Çetesi31.5.2013184.800
30Muhteşem ve Kudretli Oz8.3.2013183.351
31Turbo13.9.2013178.269
32Korku Seansı30.8.2013171.831
33Korkunç Bir Film 512.4.2013158.010
34Büyük Kumar27.9.2013155.298
35Hobbit: Beklenmedik Yolculuk14.12.2012144.813
36Doğal Kahramanlar31.5.2013142.628
37Pasifik Savaşı19.7.2013142.074
38Zincirsiz1.2.2013139.771
39Cesur Balık 219.4.2013137.219
40Red 22.8.2013131.246
41Star Trek: Bilinmeze Doğru7.6.2013124.250
42Parker25.1.2013122.101
43Muhteşem Gatsby17.5.2013121.586
44Umut Işığım4.1.2013121.435
45Mama18.1.2013121.124
46Kaptan Phillips25.10.2013111.330
47Kötü Ruh19.4.2013109.777
48Hazine Avcısının Maceraları 3D15.3.2013108.984
4947 Ronin27.12.2013108.361
50Ölümsüz Polisler6.9.2013108.135

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle