Anasayfa

2013 Yılında Türkiye Sinemalarında En Çok İzlenen 40 Yerli Film

Yerli Filmler Seyirci Sayıları

 

SıraFilm AdıVizyon TarihiToplam Seyirci
1CM101MMXI Fundamentals3.1.20133.744.836
2Düğün Dernek6.12.20133.706.282
3Celal ile Ceren18.1.20132.853.628
4Kelebeğin Rüyası22.2.20132.158.749
5Selam29.3.20132.145.545
6Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda14.2.20131.507.603
7Hükümet Kadın 28.11.20131.498.121
8Hükümet Kadın1.2.20131.401.665
9Benim Dünyam25.10.20131.377.533
10Su ve Ateş15.11.20131.168.339
11Çanakkale: Yolun Sonu15.3.2013669.725
12Tamam mıyız?29.11.2013478.473
13Dabbe: Cin Çarpması2.8.2013422.747
14el-CİN5.4.2013421.052
15G.D.O. KaraKedi25.1.2013403.000
16Behzat Ç. Ankara Yanıyor1.11.2013401.495
17Mutlu Aile Defteri8.2.2013348.664
18Aşk Kırmızı15.3.2013304.490
19Sabit Kanca22.3.2013294.264
20Şeytan-ı Racim13.9.2013241.284
21Bu İşte Bir Yalnızlık Var13.12.2013206.578
22Vay Başıma Gelenler4.10.2013201.220
23Taş Mektep15.2.2013196.095
24Erkek Tarafı Testosteron22.11.2013192.201
25Ayas22.11.2013186.906
26Karaoğlan11.1.2013134.306
27Umut Işığım4.1.2013121.435
28İki Kafadar: Chinese Connection11.10.2013120.247
29Erkekler20.12.2013115.445
30Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede7.12.2012102.760
31Arkadaşım Max7.6.2013101.428
32Evim Sensin2.11.2012100.875
33Koğuş Akademisi17.5.201375.362
34Kedi Özledi20.12.201375.189
35Hititya: Madalyonun Sırrı1.3.201374.593
36Mahmut ile Meryem22.3.201365.584
37Kalbim Sende11.10.201362.759
38Şevkat Yerimdar25.10.201362.105
39Eve Dönüş: Sarıkamış 19158.3.201344.135
40Çanakkale 191518.10.201226.448

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle