2013 Yılında Türkiye Sinemalarında En Çok İzlenen 40 Yerli Film

Yerli Filmler Seyirci Sayıları

 

SıraFilm AdıVizyon TarihiToplam Seyirci
1CM101MMXI Fundamentals3.1.20133.744.836
2Düğün Dernek6.12.20133.706.282
3Celal ile Ceren18.1.20132.853.628
4Kelebeğin Rüyası22.2.20132.158.749
5Selam29.3.20132.145.545
6Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda14.2.20131.507.603
7Hükümet Kadın 28.11.20131.498.121
8Hükümet Kadın1.2.20131.401.665
9Benim Dünyam25.10.20131.377.533
10Su ve Ateş15.11.20131.168.339
11Çanakkale: Yolun Sonu15.3.2013669.725
12Tamam mıyız?29.11.2013478.473
13Dabbe: Cin Çarpması2.8.2013422.747
14el-CİN5.4.2013421.052
15G.D.O. KaraKedi25.1.2013403.000
16Behzat Ç. Ankara Yanıyor1.11.2013401.495
17Mutlu Aile Defteri8.2.2013348.664
18Aşk Kırmızı15.3.2013304.490
19Sabit Kanca22.3.2013294.264
20Şeytan-ı Racim13.9.2013241.284
21Bu İşte Bir Yalnızlık Var13.12.2013206.578
22Vay Başıma Gelenler4.10.2013201.220
23Taş Mektep15.2.2013196.095
24Erkek Tarafı Testosteron22.11.2013192.201
25Ayas22.11.2013186.906
26Karaoğlan11.1.2013134.306
27Umut Işığım4.1.2013121.435
28İki Kafadar: Chinese Connection11.10.2013120.247
29Erkekler20.12.2013115.445
30Çakallarla Dans 2: Hastasıyız Dede7.12.2012102.760
31Arkadaşım Max7.6.2013101.428
32Evim Sensin2.11.2012100.875
33Koğuş Akademisi17.5.201375.362
34Kedi Özledi20.12.201375.189
35Hititya: Madalyonun Sırrı1.3.201374.593
36Mahmut ile Meryem22.3.201365.584
37Kalbim Sende11.10.201362.759
38Şevkat Yerimdar25.10.201362.105
39Eve Dönüş: Sarıkamış 19158.3.201344.135
40Çanakkale 191518.10.201226.448
loading...

, , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle