Anasayfa

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı Tanıtım Fragmanı

Survivor 2017 Gönüllüler Takımı Tanıtım Fragmanı

 

İşte Survivor 2017’de yarışacak olan gönüllüler takımının kadrosu; Eser West, Ogeday Girişken, Volkan Çetinkaya, Gökhan Gözükan, Tuğçe Melis Demir, Fulya Şahin, Denisa, Elif Şadoğlu, Burçak Tuncer.

İşte Survivor 2017’nin Gönüllüler Takımı:

Gökhan Gözükan: Boks ve vücut geliştirmeyle yakından ilgilenen Gökhan Gözükan, gücünü bu sefer Survivor 2017 için harcayacak. “Size savaşmayı öğretebilirim ama cesareti asla…” diyen Gözükan, Gönüllüler Takımı’nda…

Fulya Şahin: 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen genç yarışmacı Fulya Şahin, Gönüllüler Takımı’nın bir diğer yarışmacısı. Şahin, “Ben Fulya, adımı kazımaya geldim” diyerek iddiasını ortaya koyuyor.

Ogeday Girişken: Fenerbahçe Kürek Takımı’nda lisanslı sporcu olan Ogeday Girişken, Survivor 2017 yarışmacısı olmaya hak kazandı. Ülkemizi Milli Takım formasıyla temsil eden sporcu Gönüllüler Takımı’nda…

Denisa: Survivor’ın zorlu doğa şartlarından bahseden Denisa, “Adada yılan mı var? Ben zaten evde besliyorum” diyerek; Dominikte’ki yaşam mücadelesine önceden hazırlanmış gibi görünüyor. Genç yarışmacının Türkiye Bikini Fitness dalında 3 şampiyonluğu var.

Elif Şadoğlu: 2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olan Elif Şadoğlu, “Herkes şampiyon olabilir ama benim olmadığım yerde…” diyerek kendine güvenini ortaya koyuyor. Şadoğlu’nu Gönüllüler Takımı’nda izleyeceğiz.

2

Eser West: New York’ta dünyaya gelen Eser West, Guardia Communitiy College üniversitesinde eğitim hayatını tamamladı. Şimdi yeni bir mücadeleye hazırlanan West, “Konuşmak kolay ama o adaya adım attığın an herşey değişir…” diyerek, Survivor 2017’nin zorluğuna dikkat çekiyor.

Burçak Tuncer: Eğitim hayatı boyunca birçok sanat dalıyla ilgilenen Burçak Tuncer, resim dalında birincilik ödüllerine sahip. “Survivor’a kendi hikayemi yazmaya gidiyorum…” diyen Tuncer, Gönüllüler Takımı’nda.

Tuğçe Melis Demir: “Umarım Ünlüler Takımı iyi hazırlanmıştır. Zoru başarırım, imkansız sadece zamanımı alır…” diyerek Survivor 2017 öncesi iddialı bir tavır ortaya koyan Tuğçe Melis Demir, buz hokeyinde başarılı bir isim. Demir’i Gönüllüler Takımı’nda izleyeceğiz.

Volkan Çetinkaya: TSK Ordu Milli takım sporcusu olan Volkan Çetinkaya, sporcu kimliğiyle ön plana çıkıyor. “Başarıya giden yolda her şey mübahtır. Survivor’da emir komuta bende…” diyen Çetinkaya, Gönüllüler Takımı’nda.

Erdi Ünver: Survivor 2017’de yer alacak bir diğer isim Erdi Ünver. Kendisini TV8’de ekranlara gelen Göz6 programıyla tanımıştık. Hatırlanacağı üzere Erdi Ünver, Göz6 yarışmasında erkekler evinin şampiyonu olarak Survivor 2017’ye katılma hakkı elde etmişti. Ünver’i Gönüllüler Takımı’nda izleyeceğiz.

Berna Keklikler: Göz6 yarışmasında kızlar evinin şampiyonu da Bernan Keklikler olmuştu. Elde ettiği şampiyonluk henüz tazeyke bir başka şampiyonluk için kolları sıvayan Keklikler, Gönüllüler Takımı’nda.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Bir cevap yazın