Anasayfa

Beni Affet Dizisinin Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

 

Beni Affet 4.Sezonuyla geliyor…

Star Tv’de haftaiçi hergün yayınlanan ve aldığı reytinglerle prime time dizilerine kafa tutan Beni Affet, 20 Haziran 2014 Cuma günü 589.bölümüyle sezon finali yaptı.

Yayın hayatına Show Tv’de başlayan ve daha sonra Star Tv’ye transfer olan Beni Affet 3.sezonunu geride bıraktı. Her geçen gün yükselen reytingleriyle dikkat çeken dizi, son derece başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Beni Affet 4.Sezonuyla 1 Eylül 2014 Pazartesi ekranlar geri dönüyor.

Ankara’nın sayılı ailelerinden Osman Kozan’ın ailesini ve çocuklarını konu alan Beni Affet dizisi hafta içi her gün ekranlara geliyor. Sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatan ve tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi olan Beni Affet dizisinin çekimlerine tiyatro kökenli oyuncu kadrosuyla Ankara’da devam ediliyor.

Oyuncu Kadrosu: Nusret Şenay; Ulviye Karaca; Mert Altınışık; Gaye Turgut; Murat Danacı; Şeyma Korkmaz; Özgün Çoban; Gamze İğdiroğlu; Kerem Poyraz Kayaalp; Elif Şanlı; Ötüken Hürmüzlü; Zeynep Yasa; İlkay Kayku Atalay; Zeynep Aytek

, , , , , , ,

No comments yet.

Bir cevap yazın