Anasayfa

Dizilerde Yaprak Dökümü Sürüyor..Peş Peşe Final Yapan Diziler 1 – Ay Tutulması

Photobucket

 

Yayın hayatına hızlı bir giriş yapan dizi, yayınlandığı ilk günler reyting sıralamasına birinci sıradan girmişti.Pazartesi gibi iddaalı bir günde zirveye yerleşen dizi startv nin ilginç bir kararıyla aniden pazar gününe alınmıştı.

Yeni gününde de iyi bir izleyici kitlesi yakalayan dizi,Umutsuz Ev Kadınları dizisinin karşısında yayınlanmasıyla reytinglerde bir düşüş yaşadı.Fakat herşeye rağmen startv nin en iyi reyting alan dizilerinden bir olmaya devam etti.

Startv nin el değiştirmesi ise dizinin kaderini bir anda değiştirdi.D prodüksiyon yapımı olması nedeniyle yeni yönetim diziyi aniden bitirme kararı aldı.Son derece aceleye getirilmiş bir finalle dizi 13.bölümünde bitirildi..

Dizinin izleyicilerini son derece şaşırtan ve üzen bu karar sonucu,son derece başarılı oyunculardan oluşan bu kadroya da yazık oldu.

 

Photobucket

Kenan Ece’nin İzmir Çetesinden sonra,kısa bir süre içerisinde bir dizisi daha yayın hayatına erken veda etti.

 

Photobucket

13 bölümlük diziden en çok akılda kalan ise Şebnem karakteriyle ciddi bir kitleye kendini sevdiren genç oyuncu Nur Erkul oldu.İlerleyen zamanlarda başka başarılı işlerde de karşımıza çıkacağı sinyalini verdi.

 

Ay Tutulması yayınlandığı 13 bölüm süresince gayet iyi izlenme oranlarına ulaşmasına rağmen yayınına son verilen ilginç bir dizi olarak arşivlere yollandı.

 

, , ,

No comments yet.

Bir cevap yazın